ГОЛОВНА
ПРО FUSAF
СПОРТ
ОСВІТА
ГАЛЕРЕЯ
ПАРТНЕРИ
КЛУБИ
 
ГОЛОВНА arrow КЛУБИ
КЛУБИ

Клуб "Талісман" КПІ

Ми запрошуємо Вас до світу Аеробіки та Фітнесу під керівництвом інструкторів, що відомі у світі та в Україні: Тетяни та Альони Пасічних, Ольги Харачури,Михайла Сливина, Інги Шиманської, Ігоря Чорненко!

Про нас: 20-тирічний шлях розвитку клубу “ТАЛІСМАН” приніс нашому КПІ, Києву та Україні широке світове визнання завдяки виступам спортсменів клубу та впровадженням новітніх технологій аеробних і фітнес програм!

На сьогодні клуб КПІ “ТАЛІСМАН” є професійною базою Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу Клуб виховав Чемпіонку Європи 98-Наталію Пасічну; бронзових призерів чемпіонату Європи 95: Альону Пасічну, Сергія Зика, Юрія Пінчука. Учасниками світових змагань у різні роки були: Наталія Варченко (Градусова), Віктор Кньовець, Наталія Малюкова, Олена Шумська, Андрій Ліснічий, Віталій Веред, Максим Бубен, Ольга Колеснікова, Володимир Дорошенко та інші.

Керівник клубу, вона ж і президент Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу, Тетяна Пасічна вдячна НТУУ”КПІ” і, особливо Олексію Івановичу Некрашевичу, за підтримку і розуміння у розвитку та становленні нового виду спорту! Клуб відкрито для всіх і кожного. Наш “ТАЛІСМАН” спорту і здоров’я може стати вашим ТАЛІСМАНОМ УСПІХУ!

Наш розклад: щоденно з 18:00 по 22:00; неділя 12:00 - 14:00 МАРАФОН із участю всіх інсрукторів.

Види зайнять: Степ, Латина, Хай Лоу, Фанк, Силова, Стрейтч, Денс, Дитяча

Адреса: Спорткомплекс КПІ - вул. Польова, 38, к.139, Зал Аеробіки

тел. 453-14-76, 572-94-55

 

Image
 
Клубы
Львівська Політехніка
ЗНУ
Талісман